Zuhal Topal’a şok: Beni şerefsiz mi sandınız?

0
100

Esra Erol’un programından ayrılan damat adaylarından Mehmet Güneş, İnstagram’dan yaptığı canlı yayında Zuhal Topal hakkında çok konuşulacak sözler sarf etti.

Esra Erol’dan ayrılan damat adayı Mehmet Güneş ile evlilik kararı aldığı Bahar Aydın’ın Zuhal Topal’a geçeceği iddia edilmişti. Mehmet Güneş, İnstagram’dan yaptığı canlı yayında iddiaları yalanlayarak Topal hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı.

“BAHAR HANIMI DA ALIP BİZİM PROGRAMA GELİN”

Atv’de yayınlanan Esra Erol’un hazırlayıp sunduğu ‘”Esra Erol’da” isimli izdivaç programından geçen hafta ayrılan Mehmet Güneş İnstagram’da yaptığı canlı yayında Star TV’deki Zuhal Topal’ın hazırlayıp sunduğu ‘ ‘Zuhal Topal’da” programındaki yöneticilerden Aslı isimli bir bayanın kendini sürekli aradığını ve ”Mehmet Bey Bahar Hanım’ı da alıp bizim programa gelin’ diye teklifte bulunduğunu açıkladı.

“BENİ ŞEREFSİZ Mİ SANDINIZ?”

Damat adayı Mehmet Güneş, “Bana ‘bize gel Esra Erol’u kötüle, istediğini söyle. Bu hayatta senin her istediğin olacak’ diye kandırmaya çalışıyorsunuz. Karşınızda çocuk yok. Ben Esra Erol’dan şerefimle ayrıldım. Beni şerefsiz mi sandınız? Bana para, iş teklif ediyorlar. Beni paranızla satın alamazsınız. Ben sizin parayla satın alıp canlı yayında iftira attırdığınız satılıklardan değilim” dedi.

CEVAP VER