Zara Türkiye’den çekiliyor mu ? Zara kapanacak mı ?

0
4281

images (2)Zara Mağazaları Kapanıyor mu ?

Son günlerde yeniden gündeme gelen “Zara Türkiye’den çekiliyor mu” iddiaları ile ilgili yeni bir gelişme moda blog sayfası Moda Izle’de kaleme alındı. İşte o yazı:

Bu aralar gündemde ve takip ettiğim moda bloglarında popüler konulardan birisi “Zara Türkiye’den çekiliyor mu?”.

İlk duyduğumdan beri gerçekten üzülmeden edemedim. Koskoca İnditex grubunun Türkiye’den çekilmesi demek; Pull and Bear, Bershka, Oysho gibi markalarından aramızdan ayrılması demek anlamına geliyordu. Moda sitesi olarak neredeyse 2. yılımızı kutlayacağız, ilk günden beri size Zara mağazalarının indirimlerinden ve aksiyonlarından bahsediyorum. Çoğu konumuzda Zara’dan aldıklarımı sizlerle paylaştım ve yorumlarınızla beraber onları kombinledik ekledik çıkardık. Bu nedenle bizlerde anısı çok büyük. 

Fakat size müjdeyi verirken böyle kötü haberle girip sonradan mutlu haberi vermek istemezdim ama Zara mağazası Türkiye’den çekilmiyor. Bu haberin böyle popüler olmasının nedenlerinden birisi İngiltere’nin avrupa birliğinden çekilmesi nedeniyle altı milyar dolar civarında bir kayba uğramış ve bunu duyan spamcılar hemen Zara Türkiye’den çekiliyor haberi yapmış. Halbuki Zara mağazaları hatta İnditex grubu Türkiye’de kazandığı geliri hiçbir ülkede yapamıyormuş. Bu gerçekten sağlam bilgi o nedenle üzülmenize gerek yok. Sitemizde Zara indirimleri denince bir çok işinize yarayacak haber almaya devam edeceksiniz.

Kaynak: Modaizle

CEVAP VER