Ünlülerin takıda yeni gözdesi 3+3 markası oldu

0
157

ucartiucSosyal medyada milyonlar kullanıcısı olan Instagram üzerinden özel takı tasarımları satışı yapan instagram.com/ucartiuc isimli marka, ürünleri ile bir çok ünlü ismin favorisi oldu.

Özel taşlar ile kişiye özel hazırlanan bileklikleri ile bir çok kişinin favorisi haline gelen Üç Artı Üç markası, son olarak Aramızda Kalsın ve Güzel Köylü dizilerinin oyuncuları tarafından tercih edildi. 

Markanın yaratıcılarından Desen Kaytancı ve Volkan Mercankaya ”Ürünlerinin tamamen kişiye özel olduğunu ve özel tasarım olduğunu belirtti ve ekledi; Kısa bir süre önce kurulmamıza rağmen, sosyal medya üzerinden inanılmaz bir talep görüyoruz. Bir çok ünlü isminde markamızı takip ediyor olması ve ürünlerimizi hem gündelik yaşamlarında hemde iş hayatlarında kullanılıyor olması, bizi vazgeçilmez bir marka haline getirdi. Bizde bu kadar çok insan tarafından takip edildiğimiz için işimize inanılmaz bir özen gösteriyoruz” dediler. 

Markanın yaratıcılarından Volkan Mercankaya; ”inanılmaz oranda, erkek müşterimiz var. Artık erkekler kendilerine daha çok bakıyor, giyim kuşamlarına daha çok özen gösteriyor” dedi.

 3+3 markasının ürünlerine http://instagram.com/ucartiuc/ adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER