ŞOK ! Ünlü şarkıcı Gülben Ergen TV8 ile anlaştı – Uçanfil Özel Haber

0
114

gulbenGeçtiğimiz aylarda Erhan Çelik ile evlenen ünlü şarkıcı Gülben Ergen’in, sürpriz bir şekilde TV8 ile anlaştığı iddia edildi. Hülya Avşar’la yaşadığı polemikler ile ününe ün katan ve uzun yıllardır magazin gündeminden düşmeyen Ergen’in bu transferi, medya kulislerini hareketlendireceğe benziyor.

Ucanfil.com’da yer alan habere göre Ergen’in TV8 ekranlarında yapacağı programın ayrıntıları ise şu şekilde; Ünlü şarkıcı kanalda devam etmekte olan ve usta sanatçı Erol Evgin’in sunduğu ”Aileler Yarışıyor” programını sunmaya başlayacak. İddialara göre Evgin’in yorulduğu ve programı sunmaya devam edemeyeceği ve bu yüzden sunucu değişikliğine gidildiği belirtiliyor.

Şimdi merak edilen ise ünlü şarkıcı Gülben Ergen’in sunacağı programın istenilen ratinglere ulaşıp ulaşmayacağı. Bilindiği üzere Ergen’in geçtiğimiz yıl Show Tv ekranlarında yaptığı program istenilen izlenme oranlarına ulaşamamış ve bu yüzden yeni sezonda ekranlara getirilmemişti.

……………………………………………………………………

Haber:Umur ÇOLAK

https://www.twitter.com/UmurColak

Kaynak: Ucanfil.com

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir veSanatEserleri Kanunu’nauygunolarak yayın yapmakta olan sitemizde ‘KAYNAK: Ucanfil.com ’ ibareli haberlerin her hakkı saklıdır.Kaynakgösterilmeden medya organlarında kullanılamaz, alıntı yapılamaz.Kaynakgöstermeden haberlerimizi yayınlayan basın-yayın organlarına karşı her türlü yasal haklarımız saklıdır.

CEVAP VER