Seren Serengil’den çıkan haberlere jet yanıt – ÖZEL HABER

0
176

4566827Seren Serengil’den Uçanfil Magazin’e özel açıklama ! Adı futbolcu Ufuk Ceylan’la aşk dedikodularına karışan Serengil konu ile ilgili internet sitemize şunları söyledi:

Bugün Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli televizyon programında Ufuk Ceylan ile birlikte olduğum haberleri çıktı. Bu haber tamamen asılsızdır. Yaklaşık 3 aydır, Ocak ayından bu yana Ufuk Ceylan’la tanışıyoruz ve yakın arkadaşım Mesut beyin de çok arkadaşı olur kendisi. O yüzden hep bir aradayız,hep birlikte vakit geçiriyoruz. 3-4 aydır aynı arkadaş grubundayız. Daha önce birlikte görülmüş olabiliriz, bundan sonra da birlikte görülmemiz gayet normal.Söylendiği gibi yeni bir tanışma veya bir gazetecinin bizi tanıştırması söz konusu değil. Kaldı ki bizim böyle bir ilişkiyi saklamamız için bir sebep yok, ikimizde bekarız,ikimizde genciz. Hiç kimseye hesap verecek değiliz. Ama ortada bir ilişki yokken de bu şekilde anılmak hoş değil. Konu ile ilgili gerekli açıklamalarıda, ayrıntıları ile bugün saat 17:00’da Cine 5 ekranlarında yayınlanan Kim Ne Derse Desin isimli programımda yapıcam. Bilgilerinize.

Seren Serengil

……………………………………………………………………………………………………

Haber:Umur ÇOLAK / https://www.twitter.com/UmurColak

Kaynak: Ucanfil.com

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir veSanatEserleri Kanunu’nauygunolarak yayın yapmakta olan sitemizde ‘KAYNAK: Ucanfil.com’ ibareli haberlerin her hakkı saklıdır.Kaynakgösterilmeden medya organlarında kullanılamaz, alıntı yapılamaz.Kaynakgöstermeden haberlerimizi yayınlayan basın-yayın organlarına karşı her türlü yasal haklarımız saklıdır.

CEVAP VER