Okan Yalabık artık başrol teklifleri alıyor !

2
144

Ünlü oyuncu birden yapımcıların gözdesi oldu ! “Muhteşem Yüzyıl” dizisindeki Pargalı İbrahim rolüyle büyük beğeni toplayan Okan Yalabık, başrole terfi etti…

1994’te oyunculuğa başlayan Okan Yalabık, 17 yıllık kariyerinde 10 sinema filminde rol aldı. Yalabık, bugüne kadar sadece küçük bütçeli ‘Peşpeşe’de birinci adam olarak kameranın karşısına geçti. Diğer dokuz filmde ise adı afişlerde ilk sırada yer almadı.

Ancak ‘Muhteşem Yüzyıl’daki ‘Pargalı’ rolü Okan Yalabık’ın oyunculuk kaderini değiştirdi. ‘Pargalı’ karakteriyle hayran kitlesini kısa sürede genişleten Yalabık’ın bu başarısı sinema yapımcılarının da gözünden kaçmadı. Okan Yalabık’ın oyunculuğundan da genişleyen hayran kitlesinden de yararlanmak isteyen yapımcılar ünlü oyuncunun kapısını aşındırıyor.

SÜRE İSTEDİ

Okan Yalabık, iki ay içinde tam 9 sinema filminde birinci adam teklifi aldı. İşin ilginç yanı Yalabık’a teklifte bulunulan filmlerin henüz senaryolarının bile yazılmamış olması. Yapımcılar, Yalabık’a imza attırdıktan sonra sinema filmlerinin senaryosunu yazdırıp yaz aylarında çekime girmek istiyorlar. Okan Yalabık, yapımcılardan düşünmek için süre istedi.

HANGİ FİLMDE KAÇINCI SIRADAYDI?

Gülüm: 5.
Kolay Para: 3.
Büyü: 4.
Sen Ne Dilersen: 7.
İlk Aşk: 9.
Kabuslar Evi: 2.
Mavi Gözlü Dev: 22.
Güz Sancısı: 2.
Peşpeşe: 1.
Av Mevsimi: 5.

HABERTÜRK

2 YORUMLAR

  1. seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    beni duyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

CEVAP VER