Nurgül Yeşilçay’ın bu sevişme sahnesi çok konuşulacak

0
5663

216675_660_320Güneş’ten Ahmet Döğen’in haberine göre Nurgül Yeşilçay, başrolünü Mert Fırat’la paylaştığı ‘Gece’ filminin 14 Kasım’daki  vizyon tarihinin ertelendiğini duyurdu. Ancak yönetmen Erden Kıral’ın az kopya sayısıyla çıkmak istemediği için aldığı kararı daha sonra değiştirmesi üzerine dün sabah Kanyon’da filmin basın gösterimi yapıldı. Aynı zamanda yapım ortağı olduğu filmde Süsen adlı bir konsomatrisi canlandıran Yeşilçay’ın cesur sahneleri dikkat çekti. Eleştirmenler filme geçer not vermedi. Yeşilçay ve film ekibi gösterime katılmadı.

İşte o görüşler

Serdar Akbıyık: ‘Cast seçimi yanlış’

Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın hikayesi çok iyiydi. 3 – 4 tane konuyu bir arada tutabilirsiniz ama bu filmde bu başarılamamış. Cast seçimi yanlış. Vildan’dan Kürt kızı yaratmak çok mantıklı gelmiyor. Mert Fırat iyidi.

Cüneyt Cebenoyan: ‘İzlerken utandım’

Bir Kürt aileyi işlemişler ama iki kardeşin politik sorunları işlemesi iyi olmamış. Seyrederken utandım diyebilirim. Her şey berbattı. Bir sürü hikaye var ama hepsi olmamışlık taşıyor.

Alper Turgut: ‘Film olmamış’

Bir tek finali ve Mert Fırat’ı beğendim. Keşke pavyon bölümüyle ilerleseydi. Siyaset katmaya çalışmış ama olmamış. Her şey karamsar. Fakirse, Kürtse hiç gülemez, erkekler grevde ölür, kadınlar kötü yola düşer. Böyle bir mantık yok.

GECE FİLMİNİN FRAGMANI (VİDEO)

Son dönemde ‘erotik kliplere’ karşı verdiği savaşla dikkat çeken şarkıcı Niran Ünsal da başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Vildan Atasever’in paylaştığı “Gece” filmine konuk oyuncu olarak yer aldı.

CEVAP VER