Murat Başoğlu abisinin kızı Burcu Başoğlu ile aşk mı yaşıyor ?

0
2751

Sözcü gazetesinden Edda Sönmez’in haberine göre; Murat Başoğlu, ihanet görüntülerinin ardından büyük şok yaşadığını ve hayatının hatasını yaptığını dile getirdi. Başoğlu, “O kadın kuzenim değil öpüştüğüm kadını tanımıyorum” diyerek şoke etti.

Evli sunucu Murat Başoğlu’nun önceki gün Bodrum’da teknede bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü. Ünlü işadamı Ayhan Bermek’in kızı Hande Bermek ile 14 yıldır evli olan Başoğlu’nun ihanet anları objektiflere kare kare yansıdı.

Asıl iddia ise ihaneti bile gölgede bıraktı. Kulislerde Başoğlu’nun öpüştüğü kadının kuzeni ve ortağı Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu ileri sürüldü.

Burcu Başoğlu Kabadayı, spor eğitmeni Selçuk Kabadayı ile evli. Üstelik Selçuk Kabadayı, Murat Başoğlu’nun yakın arkadaşı.

Spor hocalığının yanı sıra yaşam koçluğu da yapan kuzen Burcu Başoğlu Kabadayı, yoga hocası Selçuk Kabadayı ile 2015 yılında evlenmişti. Burcu Başoğlu Kabadayı, nişanına ve düğününe katılan Murat Başoğlu ile eşi Hande Bermek’in de yer aldığı altta görülen kareyi sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

CEVAP VER