Muhteşem Yüzyıl’ın Esmahan Sultan’ı Ecem Çalık oldu – ÖZEL HABER

2
357

580730_501968029855716_1551510870_nStar Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.Muhteşem Yüzyıl’da Şah Sultan’ı canlandıran Deniz Çakır’ın kızı olan Esmahan Sultan’a dizi de hayat verecek isim ise Ecem Çalık oldu.Daha önce 2012 yapımı Mevsim Çiçek Açtı filminde başrol oynayan Çalık,Muhteşem Yüzyıl resmi Facebook sayfasında dizi setinden çekilen  bir fotoğrafı yayınlanır yayınlanmaz dizi fanatiklerinden güzelliği ile tam not aldı.

………………………………………….

Haber:Umur ÇOLAK / https://twitter.com/UmurColak

Kaynak: Ucanfil.com / Uçanfil Magazin

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir veSanatEserleri Kanunu’nauygunolarak yayın yapmakta olan sitemizde ‘KAYNAK: Ucanfil.com / Uçanfil Magazin’ ibareli haberlerin her hakkı saklıdır.Kaynakgösterilmeden medya organlarında kullanılamaz, alıntı yapılamaz.Kaynakgöstermeden haberlerimizi yayınlayan basın-yayın organlarına karşı her türlü yasal haklarımız saklıdır.

2 YORUMLAR

  1. çok güzel bir Esmahan Sultan seçmişsiniz.Bana göre geleceğin parlak yıldızlarından olacak ekrana çok yakışmış bu yüz.Bayıldım gülüşüne .Harikalar yaratacağına eminim dizide Herhalde mihrimah sultan onu kıskanacak gibi.Karşılamada bakışları hoş değildi:)) Bu kızın yolu çok açık olacak belli.Başarılar Ecem Çalık

CEVAP VER