Kerimcan Durmaz ayda 500 bin TL kazanıyor!

0
270

Habertürk yazarı Esin Övet, Keriman Durmaz’ın önlenemez yükselişini köşesine taşıdı!

Kendisine tam olarak bir meslek biçilemeyen sosyal medya fenomeni olarak hayatımıza giren DJ Kerimcan Durmaz’ın önlenemez yükselişi sürüyor.

Habertürk yazarı Esin Övet, bugün bu serüveni köşesine taşıdı. Övet’e göre Kerimcan’ın aylık geliri 500 bin TL’ye ulaştı. İşte o yazı….

Günümüzdeki şöhret ve sosyal medya ağı o kadar hızlı ki yetişmek imkânsız. Her gün biri şöhret oluyor. Binler onu takip ediyor, arkasından gidiyor. Kerimcan Durmaz’ı da öyle keşfetmiş, sürekli yazıyordum. Ne yaptığını anlatmaya çalışıyordum. Hatta birçok gazeteci arkadaşım “Ne yazıyorsun ne yaptığı belli olmayan birini?” diye kızıp söyleniyordu bana. Ama bizim işimiz kitlelerin takip ettiği yönü bulup çıkarmak, keşfetmek, duyurmak.

OCAKTA ŞOVU VAR
Yarın başka Kerimcanlar çıkar, onları takip ederim, onları yazarım. “Ben bilmem kimim, ne yazacağım onu” demem. Diyemem. Sonuç olarak babanızın gazetesinde yazar çalışırsınız, o zaman yazmazsınız. O ayrı.

Neyse diyenler pek fazla. Ama artık o dönemler de geçti, bitti, haberiniz ola. Bakınız milletin “Ne yazıyorsun?” dediği adam Kerimcan Durmaz’ın ilk çıktığında aylık kazancı 200 bin TL’ydi. Şimdi 500 bin TL’lere çıkardı kazancını. Siz bunları konuşurken, o ocak ayında Bostancı Gösteri Merkezi’nde şov yapacak.

Kerimcan ne şarkı söylüyor ne de tiyatro yapıyor. Sadece DJ kabinine geçiyor, dans ediyor, elinde mikrofon şarkılara playback yapıyor. Şu dönem gençlik böyle insanların peşinde. Yapacak bir şey yok. Yeni dönem gelene kadar sevsen de sevmesen de bu.

YENİ ŞÖHRETLER GELİYOR
KERİMCAN Durmaz gibi olmasalar bile yeni şöhretler var, takip ediyorum. Yakında onların da adını sık sık duyarız. Kerimcan’ın farkı ışığının olması. Enerji ve ışık meselesi şöhret ve ün. Bir de güzel sesi olsaydı şimdiye kadar çoktan inletirdi ortalığı ama o da başka bir yetenek.

Kerimcan ders almasına rağmen o işi bir türlü halledemedi. Şimdiye kadar bir single çıkarsaydı daha başka sağlamlaştırırdı kariyerini. Bu sistem de bir yere kadar sonuçta.

CEVAP VER