İşte yeni Nokia 3310’un görüntüsü ve fiyatı

0
691

Cep telefonları çıktığından bu yana çoğu kişinin kullandığı telefon modeli Nokia 3310 tartışmasız bir döneme damgasını vurdu ve efsane haline geldi.

Gerek sağlamlığı ve dayanıklılığı gerek batarya ömrü ile kendi döneminin en popüler ve kullanışlı telefonlarından biri olan Nokia 3310 piyasaya tekrar girecek.

Bu haber akıllara, yeni Nokia 3310’un modeli ve işletim sistemi nasıl soracak sorusunu da beraberinde getirdi.

Söz konusu haberden günler sonra yeni Nokia 3310’a ait olduğu iddia edilen görüntü internette yer buldu.

Şirketten sızdırıldığı iddia edilen kare, modelin tasarımını gözler önüne seriyor. Ancak bu karenin doğruluğu henüz resmi kaynaklarca teyit edilmiş değil.

İlk olarak 2000 yılında piyasaya sürülen ve mobil telefonların modern çağını başlatan modellerden olan 3310, çok uzun pil ömrü sağlaması ve neredeyse parçalanamaz, sağlam bir kasaya sahip olması sebebiyle yeniden satılacak.

Şİrkete yakın kaynaklara dayandırılan iddiaya göre, 3310’un yeni versiyonun 75 ila 150 dolar arasında bir fiyata satılması planlanıyor. İnsanların güvenilir bir telefon olarak kullandığı bu modeli, akıllı telefonlarının yanında güvenilir bir alternatif olarak taşıması planlanıyor.

3310’un yeni üretimi bulunmamasına rağmen, ABD’de halen Amazon kullanıcıları tarafından satılıyor.

Yeni 3310’un “Mobil Dünya Kongresi” isimli teknoloji fuarında kullanıcılarla paylaşılması bekleniyor. 27 Şubat tarihinde start alacak olan MWC 2017, 2 Mart’ta sona erecek.3310’un basit özelliklere sahip olmasına rağmen, kullanıcıların vazgeçemediği “Yılan” gibi oyunları bulunmakta. “Yılan” uzun yıllar çok popüler olması dolayısıyla, akıllı telefonlarda da dahi kullanıcılara sunuldu.

CEVAP VER