İlker İnanoğlu ve Zeynep Beşerler ne yapıyor ?

0
111

“Arka Sokaklar” dizisinde birlikte rol alan İlker İnanoğlu ile Zeynep Beşerler önceki akşam Bebek’te eğlence çıkışı şov yaptı…

Beşerler aralarında aşk olmadığını söylerken İnanoğlu, güzel oyuncunun önünde diz çöküp, “Bir ay sonra evleniyoruz” dedi.

BİZ ÇOK ESKİ ARKADAŞIZ

İlker İnanoğlu ile Zeynep Beşerler uluorta cilveleşiyor! Önceki hafta Etiler’de baş başa yemek yiyen ve İnanoğlu’nun, “Bir ay sonra düğünümüz var” sözleriyle haklarında aşk dedikoduları çıkan ikili geçen akşam Bebek’te Lucca Bar’da birlikte eğlendi. Çıkışta Beşerler, aşk yaşadıkları iddiasıyla ilgili konuştu: “Biz çok eski arkadaşız, ne olur bu tür açıklamalara inanmayın…”

‘ŞAKAYI UZATMA NOLUR’

Zeynep Beşerler konuşurken, İlker İnanoğlu her kesin şaşkın bakışları arasında diz çöküp güzel oyuncuya ilan-ı aşk etti! İnanoğlu, “Arkadaşlığımızdan başlayan yakınlığımız oldu. Elindeki gülü ben verdim. Beni reddediyor ama bana âşık, çaktırmamaya çalışıyor. Bir ay sonra evleniyoruz” deyince Beşerler çok kızdı ve “Şakayı uzatma, bak yanlış anlaşılıyor” diyerek tepki gösterdi.

HABERTÜRK

CEVAP VER