Hülya Avşar spor salonu Clubpeb Fitness&Spa’yı açtı

0
287

Hülya Avşar ticaretteki başarısını sürdürmeye devam ediyor.Daha önce Türkiye’nin ilk kişiye özel isme sahip olan dergisini yöneten ve hala by H markası ile t-shirt üretimi yapan Avşar kızı Maslak Sheraton Otel bünyesinde Clubpeb Fitness&Spa adında bir spor salonu açtı.

3 ay süren bakım ve onarımın ardından hizmete giren Clubpeb Fitness&Spa açılışında konuşan Hülya Avşar; ”Ailece herkesin gönül rahatlığıyla gelebileceği bir yer hazırladık. Kendim uygulamadığım ve kullanmadığım hiç bir ürünü buraya sokmadım” dedi.Açılış konuşmasını bir hayli keyifli yapan Hülya Avşar gazetecilerin sorularını yanıtladı. Herşeyin tekrardan yıkılıp, yeniden yapıldığını ve mimarlar ve kendisinin bizzat herşeyiyle ilgilendiğini anlatan
Avşar, ”Daha çok popo kısmını çalıştırıyorum’ diyerek esprili bir şekilde soruları yanıtlayan güzel sanatçı, ”Her türlü spor, masaj, güzellik bakımı Cluppeb’te olacak. Bazı haftalar diyet doktorlarımız seminerlerimiz olacak ayrıca DJ kabinimiz var. Benim ne kadar ihtiyaç hissettiğim ne varsa hepsini burada topladım. Başta hijyen olmak üzere’ dedi.

Hülya Avşar gazetecilerin eski eşi hakkında sorduğu soru üzerine; Kaya Çilingiroğlu’nun da oğlu ve eşiyle salona gelebileceğini belirtti. Sponsorların salona yaptırırken desteğini aldığını hatırlatan Hülya Avşar, ‘Tabi ki; yaptığım ticaret.Ancak duygusal açıdan da kızım arkadaşlarıyla burada buluşup spor yapabileceği bir yer. Para kazanalım. Ne kadar çok kazanırsak o kadar vergimizi vereceğiz. Memleketimize faydamız olacak. Çalışalım, kazanalım memleketimize faydalı olalım’ diye konuştu. Kendisinin asla diyetisyen veya bu konuda bilgili olmadığının altını çizen Hülya Avşar, ”Diyeti gazetede yazılanlar uygulamak ne kadar doğru bilemiyorum. Ben burada diyet hocası değilim. Kimseye bu konuda bilgi verecek kapasitede değilim. Bende diyetisyene gidiyorum. Burayı özdeşlerek gerçekten herkesin evinde hissedebileceği bir spor salonu yapmak istedim ama ben hiç bir zaman otorite değilim.’ dedi.

CEVAP VER