HP’den taşınabilir cep fotoğraf yazıcısı: Sprocket

0
99

Akıllı telefonunuzdan baskı alabilmenize imkan sağlayan yeni cep boyutunda fotoğraf yazıcısı HP Sprocket raflardaki yerini aldı. İşte HP Sprocket’ın kullanıcılarına sunduğu özellikleri ve fiyatı.

HP, fotoğraf baskısı almanın en keyifli ve renkli yolunu sunan HP Sprocket fotoğraf yazıcısını piyasaya sürdü.

Yaşanılan unutulmaz anların sadece online ortamda saklanmasını bir zorunluluk olmaktan çıkaran cep yazıcıları, kullanıcılara akıllı telefon ve tabletlerden bluetooth bağlantısı ile her an her yerden fotoğraf basma olanağı sunuyor.

HP Sprocket sayesinde arzu edilen her fotoğraf 5 x 7.6 cm boyutlarında anında basılabilir; filtreler, çerçeveler, emoji’ler ve metinlerle kişiselleştirilebilir.

Baskısı alınan fotoğraflar ise kağıdın yapışkanlı arka yüzü sayesinde arzu edilen her yerde süsleme ve dekorasyon amaçlı kullanılabilir.

Kullanıcılar akıllı telefonları ve tabletleriyle hemen hemen her yere taşınabilir cep boyutundaki yazıcılara Bluetooth bağlantısı sayesinde bağlanabilir.

HP SPROCKET’IN ÖZELLİKLERİ NELER?

iOS ve Android ™ üzerinde ücretsiz olan HP Sprocket App, kullanıcıların akıllı telefon ve sosyal medya fotoğraflarını renkli çerçeveler, yazılar, çıkartmalar, filtreler ve daha fazlasıyla kolayca özelleştirmelerini sağlar.

Sprocket ile 5 x 7.6 cm boyutlarında baskısı alınan fotoğraflar su geçirmez, lekelenmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Üstelik, baskı kağıtlarının yapışkanlı arka yüzü sayesinde istenilen her obje fotoğraflarla süslenebilir.

HP SPROCKET’IN TÜRKİYE FİYATI

10 paket HP ZINK Fotoğraf Kağıdı ile birlikte gelen ürünün Türkiye fiyatı 499 TL. HP ZINK Fotoğraf Kağıdı paketlerinin (paket başına 20 kağıt) her biri ise 49 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

CEVAP VER