Hazal Kaya,Selin Şekerci ve Ayça Bingöl 'Ay Büyürken Uyuyamam' filminde

0
168

Ekranın en popüler isimleri aynı filmde buluşuyor ! Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Cemile’si 2 genç dizi oyuncusuyla sinema filminde rol alacak..

Başroldeki kadını kimin oynayacağı belli; Ayça Bingöl. Gören, filmdeki ’sevimli serseri erkeği’, ’dans grubu üyesi’ ile ’ev kızı’nı oynayacak isimleri de netleştirip, oyuncuları rollerine hazırlamaya başladı.

HEPSİ TV DİZİLERİNDEN

Şerif Gören’in oğlu Mehmet Gören’in kurduğu MG Prodüksiyon adına çekeceği filmdeki ’Melek’ adlı anneyi Ayça Bingöl oynayacak.

Şerif Gören’in, Necati Cumalı’nın aynı adlı eserinden günümüze uyarlayarak çekeceği filmde ’Melek’in kızlarını kimler mi oynayacak?

KİMLER OYNAYACAK
’Aşk-ı Memnu’ dizisindeki ’Nihal’ karakteriyle yıldızı parlayan Hazal Kaya, filmdeki ’Melek’in dansçılık yapan küçük kızı ’Hülya’yı canlandıracak.

Gören, ’Melek’in büyük kızı ’Leyla’ rolü için de son olarak ’İzmir Çetesi’nde oynayan Selin Şekerci’yle anlaştı.

Şerif Gören, Temmuz ve Ağustos aylarında çekeceği filmdeki en önemli erkek karakterini de televizyon dizilerinden seçti.

’Ay Büyürken Uyuyamam’ filminin olay karakteri ’Kerem’i, ’Fatmagül’ün Suçu Ne’ dizisinde ’Mustafa’yı canlandıran Fırat Çelik oynayacak.

CEVAP VER