Hadise’den Türkiye yorumu: Başörtüsü takmak zorunda bırakılmadım! – ÖZEL HABER

0
295

Hadise-GQHadise’den çok özel açıklamalar ! Ünlü şarkıcı Hadise’nin 2008 yılında verdiği bir röportajda Türkiye ile ilgili verdiği cevaplar, herkesten tam not alacağa benziyor.

Ucanfil.com’un haberine göre;Ünlü şarkıcı Hadise ile, doğup büyüdüğü ülke olan Belçika’da  yapılan bir röportaj da 2006 senesinde Popstar yarışmasını sunması ile ilgili soruda, giyeceği kıyafetleri kendisinin seçip seçmediği ve başını kapatmak zorunda bırakılıp bırakılmadığıyla alakalı soruya Hadise şu cevabı verdi: “İnsanların Türkiye’ye bakış açısı çok başka, tabi ki başörtüsü takanlar var ama burada da takıyorlar.Türkiye’de insanlar çok modern.Türkiye’de kırmızı halıyı görmelisin, çok üzgünüm böyle dediğime ama oradakiler buradakilerden daha şık. Burada cesaretleri yok ünlülerin göze batıcı giyinmeye,ama Türkiye’de her çeşit dekolteye sahip elbise var. Önde,arkada,bacaklarda dekolteleri var.”

Hadise sözlerine şu şekilde devam etti: İnsanların bakış açısının değişmesi lazım.Başörtüsü gibi.Şimdi Popstar’dan bahsetmek istiyorum; yarışmayı sunduğumda tabi ki kapalı değildim, bunun konusu bile geçmedi.Annem hiç başörtüsü takmadı, bende öyle. Ama takanlara saygım var.Türkiye’de ki kıyafetlerde aynı burada ki gibi ama daha çok abartı ve bedene göreydi. Yani çok çok moderndi.” dedi.

……………………………………………………………………

Haber:Umur ÇOLAK

https://www.twitter.com/UmurColak

Kaynak: Ucanfil.com

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir veSanatEserleri Kanunu’nauygunolarak yayın yapmakta olan sitemizde ‘KAYNAK: Ucanfil.com ’ ibareli haberlerin her hakkı saklıdır.Kaynakgösterilmeden medya organlarında kullanılamaz, alıntı yapılamaz.Kaynakgöstermeden haberlerimizi yayınlayan basın-yayın organlarına karşı her türlü yasal haklarımız saklıdır.

CEVAP VER