Hadise ünlü şovmen Beyaz’a 2 senedir küs! – ÖZEL HABER

0
272

hadise-beyaz1_640Ünlü şarkıcı Hadise’nin 2 senedir Beyaz Show’a çıkmamasının sebebi ortaya çıktı. Ucanfil.com’un haberine göre, güzel popçu Hadise, ünlü şovmen Beyaz’a küstü!

Herşey Şubat 2013’de Hande Yener, Esra Erol ve Funda Kılıç’ın konuğu olduğu Beyaz Show’da başladı. Ünlü şovmen gurbetçi şarkıcı Funda Kılıç’ı programına davet etmiş ve onu çok başarılı bulduğunu açıklamıştı. Ünlü şovmenin bu sohbetinde yer alan bir bölüm iddialara göre Hadise’yi çok üzmüş ve güzel popçu Beyazıt Öztürk’ün programına bir daha katılmama kararı almış.

Ucanfil.com’da Umur Çolak imzası ile  yer alan habere göre güzel ve başarılı popçu Hadise’nin Beyaz’a kırılmasına sebep olduğu iddia edilen sözler ise şunlardı; ”İnşallah dünyaya açılırsınız çünkü Avrupa’dan gelen arkadaşların sadece Türkiye’de para kazanıyor diye burada kalması yanlış. Avrupa’daysan zaten dünyadasın, bari açıl! Burada kapanacağına orada açıl, dünyaya açıl! ”

Programı izleyen Hadise, bu sözler sonrasında Beyaz’a kırılmış ve programlarına çıkmama kararı almış. Güzel popçu en son 3 sene önce Beyaz Show’a katılmıştı. 

……………………………………………………………………………………………………

Haber:Umur ÇOLAK / https://www.twitter.com/UmurColak

Kaynak: Ucanfil.com 

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayın yapmakta olan sitemizde ‘KAYNAK: Ucanfil.com’ ibareli haberlerin her hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden medya organlarında kullanılamaz, alıntı yapılamaz.Kaynak göstermeden haberlerimizi yayınlayan basın-yayın organlarına karşı her türlü yasal haklarımız saklıdır.

CEVAP VER