Göğüs ucuna kadar açılmakla olmuyor Hatice Sultan! Selma Ergeç’e şok

0
1977

Milliyet’in gizemli yazarı Cadde’deki hayalet Muhteşem Yüzyıl’ın Hatice Sultanı Selma Ergeç’e öyle bir eleştiri yöneltti ki..

POZLARIN GÜZEL SULTANIM AMA…

Türkiye’nin en iddialı dizi projesinde, milyonlarca kişinin aklına ‘Sultan’ karakteriyle kazınmışken, bir yandan da göğüs ucuna kadar açılmak olmuyor

Ekranların en çok izlenen ve konuşulan dizilerinden ‘Muhteşem Yüzyıl’ın ‘Hatice Sultan’ı rolünde izlediğimiz Selma Ergeç‘in bir dergi için verdiği açık pozlar konuşuluyor son günlerde. Modellik kariyerinden dolayı normal şartlarda bu pozlara bir diyecek yok. Ancak bu şekilde ‘karakterin inandırıcılığının ortadan kalkması’ izleyiciye yapılan büyük bir haksızlık. Aslında yapımcıların buna izin vermemesi lazım; hadi onlar karışmıyor, oyuncularda bir otokontrol sistemi yok mu yahu?

Nebahat Çehre’nin ‘muhteşem’ halleri
Aynı dizinin ‘Valide Sultan’ı Nebahat Çehre’yi geçen pazar Bebek’te gördüm. Görmekle kalmadım oturup bir saat izledim. O kadar farklı ve hoş bir kadın ki ünlü bir sanatçı değil de sıradan bir vatandaş olsaydı bile gözlerimi alamazdım sanırım.
Her şeyden önce yürüyüşü ve havasıyla dikkatini çekiyor insanın, sonra kendine özgü giyim stiliyle ve güzelliğine bakakalıyorsunuz.. “Bir kadın dökümlü bir bluz, bol pantalon ve Converse’lerle nasıl bu kadar muhteşem görünebilir?” diye konuştuk arkadaşlarla. Nebahat Çehre yaşıtı kadın sanatçılar gibi bir ‘photoshop harikası’ değil, o en doğal halinde bile gerçekten harika.

CEVAP VER