fizy.com yarın açılıyor !

0
74

Ve kullanıcılarının hasreti bitiyor fizy.com açılıyor.Fizy yaklaşık 1,5 aylık aradan sonra yarın açılıyor. Fizy’nin açılmasıyla ilgili Fizy’den bügün yapılan açıklama kafaları karıştırdı. Sosyal ağlarda büyük destek gören Fizy bu açıklamadan sonra yerden yere vurulmaya başlandı.

Fizy’nin tepkilere yol açan açıklamasında “Bu süreç boyunca görevi hak sahipleri ve sektörü korumak olan meslek birliklerine yönelik kamuoyunda olumsuz bir algı oluşmasından büyük üzüntü duyuyoruz. Yasal dijital müzik pazarının büyümesindeki değerli katkılarından ve bize verdikleri destekten dolayı Turkcell’e ve fizy.com’un tekrar geri dönmesinde kamuoyundaki algının aksine en başından beri yapıcı tutum sergileyen meslek birlikleri MÜ-YAP, MESAM, MSG, MÜYORBİR’e fizy.com ekibi ve tüm fizy kullanıcıları adına teşekkür ediyoruz.” dedi.

Sosyal medyada ise Fizy. com’un bir ortak ile yoluna devam edebilmek için, böyle bir kapatma sürecine gittiğini, MÜYAP ile ilgili tartışmaların aslında bir ortak arayışına zemin hazırlamak için olduğu konuşuluyor.

http://www.dipnot.tv/

CEVAP VER