Erol Köse ve müstakbel eşinden samimi röportaj

0
270

640x360_3ecaebac-6580-4ba3-b7c6-e4c721e1835eMagazin dünyasının sivri dilli ismi Erol Köse evlilik kararı aldı. Düğün hazırlıkları yapan Köse “Bana çok beddua eden olduğu için evlilik tarihi söyleyemiyorum” dedi.

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuştu. Özel açıklamalarda bulunurken yine sivri dilini konuşturdu…

Erol Köse ile evlenmeye korkmuyor musunuz?

FULDEN ÇETİNDOĞAN: Bana göre o sadece Erol ve benim dünyamda kırılgan afacan bir çocuk. Bu yüzden korkacağım bir şey yok. Hatta onu tanıdıktan sonra önyargılarımdan dolayı kendimden utandım.

Nasıl tanıştınız?
EROL KÖSE: 2 sene önce ortak bir arkadaşımızla otururlarken karşılaştık. Bu gözler çok güzeller gördü Hakancığım. Güzellikten etkilenecek biri değilim ama Fulden’e bakakaldım. Evlilik gibi bir hayalim olmamasına rağmen ortak arkadaşımızdan bizi bir daha karşılaştırmasını istedim. Ve sonunda bir araya gelip sohbet ettik. Moda deyimiyle de birbirimizden elektrik aldık. Telefonunu istedim.

Aranızda 20 yaş fark var. Bu, ilişkiye nasıl yansıyor?
F.Ç: Gerçekten yaş farkı olması önemli değil. Evet kimlikte fark var ama ben Erol’dan 20 yaş daha büyük gibiyim.
E.K: Ben de akranı gibi durmuyor muyum? Yaşıtlarım bana amca, dede gibi geliyor.

Aileniz duyduğunda ne hissettiniz?
F.Ç: Ailem Maraşlı. İki abim var. Başlarda onlara söylemeye çok korktum. Ama annem şüphelenmeye başlamış bile… Eve gelen çiçekler, erkek arkadaşımın doktor olduğunu söylemem ve adının Erol olduğunu belirtmem beni ele vermiş. Anlayışla karşıladı.
E.K: Fulden’in annesiyle tanıştıktan yarım saat sonra da dedikodunun dibine vurduk. Ardından iki abiye sıra geldi. Onlarla da iyi anlaştık. Babası da “Benim kızım kılı kırk yarar kim bilir kaç testten geçti” dedi. Beni bağırlarına bastılar. Evlenmeden iç güveysi oldum.

Nasıl evlenme teklifi ettiniz?
E.K:
Tatile çıktık. O sırada Fulden’in arkadaşları da yanımızdaydı ve arkadaşı aşk acısı çekiyordu. Evlenme teklif etmek için uzun süre kıvrandım. Sonra havuz başında yere çöküp teklif ettim. O da kabul etti.

CEVAP VER