Emrah Karaduman ve Aleyna Tilki 30 günde 30 milyon dinlendi! – ÖZEL HABER

0
391

Başarılı müzisyen Emrah Karaduman imzası ile piyasaya çıkan ve Aleyna Tilki’nin seslendirdiği Cevapsız Çınlama şarkısı Youtube’da yeni bir rekora imza attı. 19 Ağustos günü dinleyicilerle Youtube üzerinden klibi buluşan şarkı 30 günde 30 milyonu aşkın kişi tarafından izlenerek rekora imza attı. Bir kaç gün önce bir ayı deviren şarkı 35 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile tanınan ve ardından aranjör Emrah Karaduman ile müzik piyasasına adım atan Tilki, sosyal medyada dinleyicilerden tam not aldı. Youtube izlenme oranları ve yorumları şarkının kısa sürede 100 milyon barajını aşacağını şimdiden göstermiş durumda.

aleyna

Haber:Umur ÇOLAK /https://twitter.com/UmurColak

Kaynak: Ucanfil.com / Uçanfil Magazin

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayın yapmakta olan sitemizde ‘KAYNAK: Ucanfil.com / Uçanfil Magazin’ ibareli haberlerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden medya organlarında kullanılamaz, alıntı yapılamaz. Kaynak göstermeden haberlerimizi yayınlayan basın-yayın organlarına karşı her türlü yasal haklarımız saklıdır.

CEVAP VER