Edis ”Benim Ol” ile müzik dünyasına merhaba dedi

0
401

10801484_10152378880096856_6598258343314379360_nEdis, yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Soner Sarıkabadayı’nın yaptığı “Benim Ol” isimli single çalışması ile müzik severlerle buluştu.

Son olarak başrollerini Haluk Bilginer ve Ebru Özkan’ın paylaştığı Star Tv’de yayınlanan Hayatımın Rolü dizisinde rol alan Edis dizinin sona ermesinin ardından müzik kariyerinde de mesafe katederek PDND müzik şirketiyle ilk single’ı için anlaşma imzaladı.

Yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Soner Sarıkabadayı’nın yaptığı ‘Benim Ol’ single’ının söz ve müziği Edis, aranjesi ise Ozan Çolakoğlu imzası taşıyor.

Gülşen Aybaba yönetmenliğinde kliplenen ‘Benim Ol’ da yer alan bir sürpriz ise Hepsi grubundan tanıdığımız Cemre’nin Edis’e klipte eşlik etmesi.

28 Kasım 1990 tarihinde Londra’da doğdu. 4 yaşında piyano çalarak başladığı sanat yolculuğuna, okul yıllarında çeşitli tiyatro oyunlarında rol alarak ve İzmir Kent Orkestrası gibi büyük orkestralarda şarkı söyleyerek tecrübe kattı.

Ortaöğrenimini İzmir Tevfik Fikret Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni ve eşzamanlı olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yarı Zamanlı Müzikal Bölümü’nü kazandı.

Daha sonra konservatuar eğitimini yarıda bırakan Edis, Galatasaray Üniversitesi’ndeki Lisans eğitimine halen devam etmektedir.

İŞTE EDİS’İN ‘BENİM OL’ ŞARKISININ VİDEO KLİBİ…

CEVAP VER