Doğadan Elçisi olmak ve Doğadan yeşil çay aşkım!

0
170

DogadanElcileri_Kahvalti (1)Doğadan markası ile tanışmam, zayıflamak istediğim döneme denk geliyor. Üniversite yıllarımın başında, bu ne kilo! diye isyan ettiğimde ‘yeşil çay’ salgınına kaptırdım kendimi. İlk başlarda yüzümü buruştura buruştura içtiğim bu şeyin, kısa süre sonra günde 3-4 fincan içmek isteyeceğim, içemediğim zaman kendimi eksik hissedeceğimi hiç düşünmezdim.

Doğadan’ın sade sallama yeşil çayını içmeye başladım ve gerçekten faydasını görmeye başladım. Ve bir anda yeşil çay ile ilgili tweetler atmaya, çevreme bu markayı ve çayı tavsiye etmeye başladım. Bunun nedenini bende bilmiyordum ama ne gariptir, bu konuda kendimi zorunlu hissediyordum…

DogadanElcileri_Kahvalti (29)

Çevremde bir çok kişi benimle birlikte yeşil çay içmeye ve Doğadan markasını tercih etmeye başladı. Çok sevgili Doğadan ailesi bunu fark etmiş olacak ki bir gün mesaj kutuma, adresinizi bizimle paylaşır mısınız diye bir mesaj geldi. Seve seve dedim ve paylaştım… Ve eve gelen kocaman kutu karşısında şok geçirdim. İçinde her türlü, çay çeşidi olan, bardaklar olan, ve harika bir şekilde kaleme alınmış bir mektup vardı.

11391142_10206424743794343_4423752436965762697_n
Hayatımda aldığım en güzel hediyelerden biri..

 

Bir markanın bu şekilde hareket etmesi, müşterisi ile bu şekilde sıcak bir iletişim kurması inanılmaz mutlu etmişti beni.

DogadanElcileri_Kahvalti (26)DogadanElcileri_Kahvalti (8)

Hali ile Doğadan’a olan sevgim fazlasıyla artmıştı. Doğadan’ın bunun gibi bir çok küçük jestleri oldu.. Son olarak ta verdikleri kahvaltıda o harika ekiple bir araya geldim. Çay hakkında bir çok bilgi edindim, kendi içeriğimizle çay hazırladık… Ve hep birlikte fotoğraf çektirdik.

DogadanElcileri_Kahvalti (18)
Tuğba ÖZBAKIR EKŞİ

 

Oradan çok mutlu ayrıldım. Çünkü harika insanlar, harika bir marka için nefis şeyler yapıyorlar.. Başta Tuğba ÖZBAKIR EKŞİ olmak üzere tüm Doğadan ailesinin çalışanlarına sonsuz teşekkürler ediyorum…

Umur ÇOLAK

umurcolak@gmail.com / twitter.com/umurcolak

CEVAP VER