Demet Akalın’dan Nursel Ergin’e çok sert sözler: Yazıklar olsun sana!

0
47

Acun Ilıcalı’nın ‘Var Mısın Yok Musun?’ yarışmasıyla ünlenen Nursel Ergin, iş adamı Murat Akyer ile önceki akşam evlendi. Nursel Ergin’in “Her şeye rağmen evlendik” sözleri Demet Akalın’ın tepkisine neden oldu. Nursel Ergin de kendisine tepki gösteren Demet Akalın’a sosyal medyadan cevap verdi

 Var Mısın Yok Musun‘ yarışmasıyla tanınan, yemek programı sunucusu Nursel Ergin, nişanlısı Murat Akyer ile önceki akşam evlendi.

Nursel Ergin‘in “Her şeye rağmen evlendik” sözleri Demet Akalın‘ın tepkisine neden oldu.“BİZ DE BUNLARA PRİM VERELİM” 

Popçu Demet Akalın Twitter sayfasından isim vermeden şunları yazdı:

“Arkada kanserli bebek bırak. Üstüne evlenirken ‘her şey inat’ de. Yuhhh yuh! Biz de bunlara prim verelim. Televizyona çıksınlar. Bize yazıklar olsun.”

KANSERİ YENEN İŞ ADAMININ OĞLU DEĞİL, İLK EŞİYDİ 

Sosyal medya Demet Akalın‘ın mesajı Nursel Ergin‘e gönderdiğini hemen anladı. Ancak Demet Akalın ‘kanserli bebek‘ konusunda yanılmıştı. Çünkü kanseri yenen Murat Akyer’in çocuğu değil, ilk eşiydi.

NELER OLMUŞTU?

Murat Akyer‘in ilk eşi, 2 çocuğunun annesi Kamer Akyer, Şubat 2016’da lenfomaya yakalandı. Mayıs 2016’dda hastalığı yendi. Çift avukatları aracılığıyla yaptıkları açıklamada tedavi boyunca ilişkilerinin arkadaşlığa dönüştüğünü, bu sebeple evliliklerinin bittiğini açıkladı. Eylül 2016’da boşandılar. Murat Akyer evliyken Nursel Ergin ile ilişkisi olduğu haberlerini de yalanladı.

NURSEL ERGİN’DEN DEMET AKALIN’A YANIT

Nursel Ergin‘in Instagram hesabından bir takipçisi Demet Akalın’ın paylaşımını hatırlatınca Ergin de suskunluğunu şu sözlerle bozdu:

”Demet, Seren birbirlerinin aynı mantıkta asla kale almayacağım gündemde kalmak için ne yapacağını şaşırmış iki şahıs. Beni hiç ilgilendirmiyor. Diğer kanallar magazinden anlamıyor herhalde, hiç başka kanalda konuşulmayan bu konuyu çevirip olayın ekmeğini yemeğe çalışıyor bunlar. Üstelik olayın aslı bu değilken. Herkes kendisine baksın valla ben gülüyorum hiç etkilenmiyorum. Dürüstlükte kadınlıkta namusta elime suyu dökmeye bile laik değiller.”

CEVAP VER