Çağatay Ulusoy ile öpüşürken yakalanan Berrak Tüzünataç : ‘Senin mekanını s…’

0
140

Çağatay Ulusoy’la Berrak Tüzünataç Çeşme’de şezlongta öpüşürken yakalandı…

Olay iddialara göre şöyle gelişti: Berrak Tüzünataç ve “Adını Feriha Koydum” dizisinin Emir’e Çağatay Ulusoy, içinde Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinççi, Barış Falay, Barış Kılıç gibi isimlerin de bulunduğu bir arkadaş grubuyla Çeşme’deki Marrakech isimli mekana geldi. Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün de etkisiyle sohbetleri koyulaşan Tüzünataç ve Ulusoy, 02:30 sularında sahile indi. Sahilde bir şezlongun üzerinde öpüşmeye başlayan çift, gazetecilerin kendilerini görüntülediğini duyunca şok oldu. Öfkeyle yerinden kalkan Berrak Tüzünataç soluğu mekanın sahibi Mehmet Özener’in yanında aldı.

SENİN MEKANINI S… Mekanın orta yerinde küfürler ettiği Özener’e “Senin mekanını s…… Yazıklar olsun, fotoğraflarımı nasıl çekerler, nasıl engel olmazsın. Bir daha da bu mekana gelmeyeceğim” diye bağırdı. Şaşkınlıktan donup kalan Çağatay Ulusoy ise Tüzünataç’ı sakinleşmesi için güçlükle dışarıya çıkarttı ancak güzel oyuncu hızını alamayıp 10 dakika sonra yine Özener’in yanına geldi ve küfretmeye devam etti. Özener’in tüm bu küfürlere rağmen sessiz kalması dikkati çekti. Tüzünataç gece boyunca “Ben şimdi ne yapacağım?” diye oyuncu arkadaşlarından yardım isterken oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın “Bunlara babalık yapıyorum, bıktım artık. Bunların evi yok mu kardeşim? Bu işler uluorta mı yapılır” diye isyan ettiği öne sürüldü.

BERRAK BANA KÜFRETTİ Berrak bana küfretti! Olayın yaşandığı Marrakech’in işletmesi Mehmet Özener kavgayı doğruladı ve o gece yaşananları anlattı: “Bir kadının ağzına yakışmayacak sözler, küfürler duydum. Zaten olay mekanın orta yerinde cereyan etti. Bu sözleri sadece ben değil, herkes duydu. Ama işim gereği susmakla yükümlüyüm ve sustum.” dedi.
Berrak Tüzünataç daha önce oyuncu Nejat İşler’le birlikteydi. Tüzünataç 2010 yılı temmuz ayında ise Şahan Gökbakar ile balkonda öpüşürken görüntülenmişti. Çağatay Ulusoy ise dizinin yapım ekibinde yer alan Ceyda Gönenç’le ilişkisini kısa bir süre önce bitirmişti.

VATAN

CEVAP VER