Bu yaz eğlencenin adresi Trump Cadde

0
157

TrumpCadde_4Trump Alışveriş Merkezi’nin 2500 m2’lik teras katında hizmet veren Trump Cadde’de bu yaz ziyaretçileri birbirinden eğlenceli konserler, dj performanslar ve renkli etkinlikler bekliyor.

Sokağın özgür ruhunu, neşesini, rahatlığını yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi olan Trump Cadde’de eğlence hiç bitmiyor…

Trump Alışveriş Merkezi’nin teras katında hizmet veren ve farklı konsepti, mimarisi, mekanlarıyla sektöre yepyeni bir tarz getiren Trump Cadde, bu yaz İstanbullular’ın eğlence ve buluşma noktası olmaya devam ediyor. Şehrin merkezinde şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için kaçış noktası olan Trump Cadde’de ayrıca haftanın her günü canlı müzik performansları sergileniyor. Geleneksel Türk yemeklerinden Meksika mutfağına, Avrupa tatlarından değişik kahve kültürlerine aradığınız tüm lezzetleri rahatlıkla bulabileceğiniz Trump Cadde’de keyifli sohbetlerin, neşeli buluşmaların adresi olarak öne çıkıyor.

Trump Cadde’de yaz hareketi dj performansler ve konserlerle devam ediyor!

Trump Cadde’de haftanın her günü birbirinden eğlenceli DJ performanslar, özel konseptli geceler ve konserler düzenleniyor. Açıldığı günden bu yana İstanbullular’ın akın ettiği, sosyal yaşamın yeni adresi Trump Cadde; canlı müzik performansları, tek kişilik gösteriler, tiyatro oyunları, sokak müzisyenleri ve konserlerle müdavimlerini mutlu ediyor, keyiflendiriyor. Trump Cadde’de hareket hiç bitmiyor.

Sohbet, eğlence, keyif, mutluluk… Hepsi Trump Cadde’de!

Hareketli sokakların yanı sıra 3 farklı etkinlik meydanı Trump Cadde müdavimleri için eğlence noktaları olarak konumlanıyor. Trump Cadde’ye gelenler sadece yeme&içme ya da alışverişe değil, eğlenceye ve sohbetlere de doyuyor.

Trump Cadde’de hangi markalar var?

Türkiye’nin ilk konteynerlı açık hava sosyal yaşam merkezi olan Trump Cadde’de Limonata Teras, Al Fakheer, Plus Kitchen, Ranchero, Benelux, Kuğu Pastanesi, Home Store Kahve, Chefs&Chefs, Hayat’ın Tadı, Sushico Express, Kahve Limanı, Kasap Döner, 1AB Burger gibi mekanlar yer alıyor.

Trump Cadde mekanları haftanın her günü gece 00.00’a kadar hizmet veriyor.

CEVAP VER