Bu haber sadece erkeklere özel ;) Tenga ! Heristedigimde.com

5
426

TENGA, dünyaca ünlü ekonomi dergisi FORBES tarafından incelenip, hakkında makale yayınlanan, yetişkin oyuncakları sektörü içindeki ilk ve tek marka.

Türkiye’de yetişkin oyuncakları kavramını ve sektörünü kökünden değiştirmek üzere olan TENGA, rahatsız edici hiçbir imge kullanılmadan tasarlanıyor. Pazarlama bütününün hiçbir aşamasında müstehcenliğe başvurulmuyor. Son derece estetik, yenilikçi, şık ve stil sahibi ürünleriyle kişileri daha pozitif ve daha sağlıklı bir yaşama hazırlıyor. En yüksek seviyedeki teknolojisi ve ergonomisi ile TENGA, dünyada kendi kategorisinde benzeri görülmemiş bir mühendisliği müşterileriyle buluşturuyor. Tasarım ve üretimi tamamen Japonya’da gerçekleştiriliyor ve her seferinde, mümkün olan en yüksek kaliteyi kullanıcılarına sunuyor.

TENGA, erkeklerin cinsel hayatlarını renklendirmek, onlara bambaşka boyutların kapılarını açmak ve yepyeni maceralara sürüklemek için hazır. Cinsel yönelimi ne olursa olsun, 18 yaş ve üzerindeki her erkek TENGA kullanabilir. TENGA, cinsel yaşamın kalitesini arttırmak üzere, örneğin; erken boşalma sorununu kontrol altına almak için de kullanılabilir.

TENGA yetişkin oyuncakları müstehcenlikten uzak olmaları nedeniyle eczanelerde, dermokozmetik marketlerde, kişisel bakım ürünü perakendecilerinde ve online prezervatif satış sitelerinde satılmaya başladı bile.

———————–

Ucanfil.com ürünü siz erkekler için test etti:

Öncelikle belirtmem de fayda varki bu tarz oyuncaklara ihtiyaç fazlası ile var.Sonuç da her gün aynı yemek yenmez öyle değilmi 😉

Elimizde TOC-102 nolu “Soft yube cup” var…Gerçekden farklı ve hoş bir ürün.İstenilen zevki fazlası ile size sunmak da.Dış yüzeyi beyaz bir ürün,herhangi bir logo veya ne olduğuna dair bir işaret yok.Bu iyi bir şey,sonuç da herkes bu ürünleri kullandığını herkese açık açık söyleyecek değil.Bu önemli bir artı…Bu arada TENGA’da bir çok çeşit mevcut.Örneğin yumurta şeklinde,gayet eğlenceli görünen bir ürünleride var ismi “Easy ona-cap Egg”…Aslın da bu ürünü veya diğer ürünleri arkadaşlarınız için hediye olarak düşünebilirsiniz…

Ürünü kullandığınız ilk andan son ana kadar gerçekden fazlası ile zevk alıyorsunuz.Bir kere farklı bir deneyim,beklediğinizin altında bir sonuç almanız bizce mümkün değil.Bu arada şu an bile bir çok ürün çeşidi olan TENGA’nın çok yakında piyasada olacak ürünleri bulunmakda.Mesela “Tenga special hard edition” ürünleri.Onlarıda piyasaya çıkmadan sizler için deneyip,birikimlerimizden sizleri haberdar edicez.Son olarak en teknolojik şekilde tasarlanmış bir ürün “FLIP HOLE” bu ürün hakkındada deneyimlerimizi yakında sizlerle paylaşıcaz,bizden ayrılmayın.

Dünyada hızla yayılan ve insanlık için büyük bir tehlike olan AİDS’ide göz önünde bulundurursak TENGA ürünleri vazgeçilmezlerinizden olacak,bizden söylenmesi 😉

Ayrıca haberimize yorum yapan 2 kişiye TENGA ürünlerinden 2 tanesini sizlere göndericez,yorumlarınızı bekliyoruz…

Tenga ürünleri: http://heristedigimde.com sitesinde sizleri bekliyor…

Kaynak: Ucanfil.com / Uçanfil Magazin

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayın yapmakta olan sitemizde ‘KAYNAK: Ucanfil.com / Uçanfil Magazin’ ibareli haberlerin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden medya organlarında kullanılamaz, alıntı yapılamaz. Kaynak göstermeden haberlerimizi yayınlayan basın-yayın organlarına karşı her türlü yasal haklarımız saklıdır.

5 YORUMLAR

  1. Gerçekten çok farklı bir deneyim. Bir erkek olarak daha önceden niye benim aklıma gelmedi de ben bunu Türkiye pazarına sokmadım dedirtecek cinsten hatta. Başka ne diyebilirim ki, herkese önerebilirim sadece.

  2. Her erkeğin Hayatında bir kere deneyip vazgeçemeyeceği bir ürün. Uzun yolculuklarda,iş seyahatlerinde kesin yanında bulunduruması gereken bir ürün. satış noktarından bir tanesi de: tengashop.gen.tr

CEVAP VER